Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Boch, met craquelé-glazuur... Lot 469
Résultat :
Estimation :
Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Boch, met craquelé-glazuur en met polychroom gestileerd bloemendecor n° D 889 - te dateren in 1924 - hoogte : 41 cm || Art Deco vase in crackled Boch marked ceramic with a polychrome flower decor