Lot n° 50

Résultat :
Estimation :

7 pendentifs, bracelet et épingle en or jaune 18 ct (pierre de couleur, morceau manque, bosselés) - 15.1 g brut (21 cm) Bague, 2 pendentifs, bracelet rigide, 2 bracelets et 2 épingles en or jaune et blanc 14 ct (pierres fausses, pierres de couleur, émail, corde, abîmés, bosselés) - 30.2 g brut (Taille: 60) (18.5 & 19.5 cm) (Diam: 5.8 cm) NL : 7 hangers, armband en speld in 18 kt geelgoud (kleursteen, stuk ontbreekt, gedeukt) - 15.1 g bruto (21 cm) Ring, 2 hangers, onbuigzame armband, 2 armbanden en 2 spelden in 14 kt geel- en witgoud (valse stenen, kleurstenen, email, koord, beschadigd, gedeukt) - 30.2 g bruto (Maat: 60) (18.5 & 19.5 cm) (Diam: 5.8 cm)