Lot n° 138

Estimation :
200 - 300 EUR
Enchérir

Table de salon à rabats Napoléon III. Bois de placage et marqueterie de fleurs. Ht : 74 cm. Dimensions ouverte : 107 x 54 cm.

Napoleon III salontafel met kleppen. Houtfineer en inlegwerk van bloemen. Hoogte: 74cm. Afmetingen geopend: 107 x 54 cm.

dimanche 25 septembre 2022 - 13:00 - Live
60, rue de Bertransart - 6280 Gerpinnes
MJV Soudant
A lire aussi