Table de salon à rabats Napoléon III. Bois de... Lot 138
Résultat :
Estimation :
Table de salon à rabats Napoléon III. Bois de placage et marqueterie de fleurs. Ht : 74 cm. Dimensions ouverte : 107 x 54 cm.
Napoleon III salontafel met kleppen. Houtfineer en inlegwerk van bloemen. Hoogte: 74cm. Afmetingen geopend: 107 x 54 cm.