Lama de la secte des bonnets jaunes. Bronze doré. Tibet XIXème siècle. Ht : 12 cm.
Petit cabochon du milieu manquant.
Lama van de Yellow Cap-sekte. Verguld brons. 19e eeuws Tibet. Hoogte: 12cm.
Kleine middelste cabochon ontbreekt.