Lot n° 18

Estimation :

Lama de la secte des bonnets jaunes. Bronze doré. Tibet XIXème siècle. Ht : 12 cm. Petit cabochon du milieu manquant. Lama van de Yellow Cap-sekte. Verguld brons. 19e eeuws Tibet. Hoogte: 12cm. Kleine middelste cabochon ontbreekt.