Genealogie van Willem de Bampoele en Eleonore de Gistelles (+1569)
Handschrift in bruine inkt op perkament, vervuild. Met hun voorouders 6 generaties terug en hun kinderen. Met ongeveer 80 blazoenen. Waarschijnlijk 17de eeuws. Bijgevoegd is een verslag van een genealogisch onderzoek naar de allianties van de familie Gistelle (handschrift in bruine inkt op papier, gemonteerd op linnen). Gedateerd 1678. Formaat: 58 x 42 cm