Inscriptions funéraires & monumentales de la Flandre Occidentale
Bruges
Gailliard et Co & Ancot
1861-1867
3 vol. in-folio, I. Sint Donaas kerk (1 vol.) II. O.L.V.-Kerk (1 vol.), III. Sint-Walburgakerk (1 vol.). Alle delen geïllustreerd met tal. chromolitho's van grafmonumenten en veel genealogische wapens in tekst en buiten tekst. Tekst in Nederlands en Frans. Prachtig gebonden in halve chagrin banden uit de tijd, ruggen rijk verguld (uniform)
Volledige set van graf- en gedenkschriften voor Brugge