Lot n° 76

VERBOUWE, A.

Résultat :
Estimation :

Iconografie van het arrondissement Ieper Brussel Hessens 1953 In-8°, 166 pp. met index en illustraties , genummerde oplage , 284/ 350, genaaid, niet opengesneden. Deel van de reeks 'Iconografie der Gemeenten van West-Vlaanderen'. Bijgevoegd: J. COPPIETERS. Anciennes clefs d'ancre de la ville d'Ypres. Article publié dans le "Bulletin des Commissions Royales d'Art et d'Archéologie". Album oblong, met 16 platen. Kartonnage, rug versterkt met linnen + Adhémar VANDROEMME. Iepersche Mariakapelletjes 1944-1945. In-4°, reeks van 15 lithogr. platen, naar tekeningen van Adhémar Vandroemme (1917-2009). Losbladig, in zwart kaftje (samen: 3)