Leven van S. Arnoldus of Arnulfus, Bisschop van Soissons
Brugge
De Schryver- Van Haecke
1859
In-12°, x - 182 pp, fraaie moderne band in 3/4 bordeaux marokijn, titel verguld op de rug. Bijgevoegd: Hector CLAEYS. Sint Arnold, Bisschop van Soissons, apostel van Vlaanderen, stichter der Abdij van Oudenburg. Thielt, Pollet-Dooms, 1890. In-8°, 191 pp, met een dubbele plaat (plattegrond). Genaaid. + Hector CLAEYS. het Leven van Sint Arnold mitsgaders de Beschrijving van Tieghem. Rousselare, Jules De Meester, 1895. In-8°, 116 pp, met 10 litho's. Genaaid in orig. uitgeverskaft. + Torie MULDERS. Honderd jaar dorpskroniek van Tieghem. Tielt, Lannoo, 1945. In-8°, 102 pp, genaaid. (samen: 4)