Vue de l'Hôtel du Baron Mazeman de Couthove, lors de la réception de la famille royale à Ypres le 16 septembre 1860
Originele foto (21 x 17 cm), met de hand ingekleurd. Het prachtige huis is versierd met Belgische vlaggen, nav 30-jarig jubileum van België. Opgekleefd, vlekken in de randen. Bijgevoegd: lithografisch portret, chine collé, van B. Mazeman de Couthove, (lith. Florimond Van Loo), 23 x 17 cm