Cavels vande landen ende renten ten sterfhuyze van dheer Pieter Gloribus
1638
In-4°, [16] ff., hs. in bruine inkt op perkament. Zeer onvolledig. Genaaid, soepele perkamenten omslag Bijgevoegd: Akte van de schepenen van het Brugse Vrije, ten profite van joncker Jacques Van Ockerhout, here van Ter Zaele parochie van Zevekote (bij Gistel). 1783. In-8°, [14] ff, hs. in bruine inkt op papier, i.v.m. overdracht van goederen, Met een droogzegel