Mémoires sur la ville de Gand + Appendice
Gand
P.F. de Goesin-Verhaeghe
1814-1816
4 vols. in-8°, [4], xvi, 683 + [1], 710 pp ; 278+[2] pp, met enkele platen b.t. Roestvlekjes. Gebonden in half groen leder uit de tijd, ruggen versierd met goud, blauw gespikkelde sneden, gemarmerde schutbladen
Réf. Vanderhaeghen IV 7062 & V8316. Le plus important des ouvrages de l'époque sur le sujet. L'Appendice a été imprimé chez Snoeck-Ducaju