Beschryving der Heerlykhede en Lande van den Proossche zig bestrekkende binnen en buyten de vermaerde Stad Brugge
Brugge
Petrus de Sloovere
1764
In-8°, [18], 345, [6] pp en met uitvouwbare frontispice (met 'Proossche') en 16 portretten van Bisschoppen. Gebonden in kalfslederen band uit de tijd, met goudopdruk op de rug, rode sneden, gemarmerde schutbladen
Provenance : met een hs. opdracht van de auteur aan de prinselijke hoogheid de Starhemberg ; Schloss Eferding (stempel op schutblad)