Lot n° 50

Résultat :
Estimation :

Grande figure en porcelaine d'un immortel Fu Xing tenant un enfant sur son bras, estampillée sur la face inférieure, Chine, milieu du 20e siècle Grote porseleinen figuur van een onsterfelijke Fu Xing met een kind op zijn arm, aan de onderzijde gestempeld, China, midden 20e eeuw H 61 cm