Roberto ALTMAN (1942)
Composition
Technique... Lot 30
Résultat :
Estimation :
Roberto ALTMAN (1942)
Composition
Technique mixte
Monogrammée et datée 1961 en bas à droite
23.5 x 30.5 cm à vue 9.25 x 12.01 in.
Mixed media monogrammed and dated 61 lower right