Jean-Michel FOLON (1934-2005). Le chemin. 2005 (F277bis) (*) Bronze à patine brune. Fondeur Romain & Fils. Numéroté 42/50. Dimensions : 50 x 18 x 30 cm. Provenance collection privée Hainaut. (*) : Nous remercions la fondation Folon qui nous a communiqué l'année précise d'édition. Droits de suite applicables dès 2000 euros.Jean-Michel FOLON ( (1934-2005) Le chemin. 2005 (F277bis) (*) Brons met bruine patina. Gieterij Romain & Fils. Genummerd 42/50. Afmetingen : 50 x 18 x 30 cm. Uit privécollectie Henegouwen. (*) : Wij danken Fondation Folon voor het verstrekken van het exacte jaar van uitgave.
Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.