Patrick VILLAS (1961). Panthère. Sculpture en bronze à patine foncée signée, numérotée 1/8. Fondeur Artcasting. Ht : 51 cm. La sculpture apparaît sur une vidéo Youtube dédiée aux grands chats traités par l’artiste. Exposition « Big Cats » Patrick VILLAS (1961). Panter. Bronzen beeld met donkere patina gesigneerd, genummerd 1/8. Oprichter Artcasting. Hoogte : 51cm. De sculptuur verschijnt op een YouTube-video gewijd aan grote katten behandeld door de kunstenaar. Tentoonstelling "Grote Katten"