Joris GAYMANS (1946). « Cyrinx ». Sculpture en bronze à patine brune. Numérotée 4/8. Fondeur Rocher Paris. Accompagnée de son certificat d’authenticité datant de 1992. Provenance : Collection privée belge. Acquisition dans les années 1980/1990 auprès de la Dieleman Gallery à Bruxelles. Ht : 125 cm. Ht totale : 195 cm. Joris GAYMANS (1946). « Cyrinx ». Bronzen beeld met bruine patina. Genummerd 4/8. Fondeur Rocher Parijs. Vergezeld van zijn certificaat van echtheid uit 1992. Herkomst: Belgische privécollectie. Verworven in de jaren 80/90 in Galerie Dieleman in Brussel. Hoogte : 125cm. Totale hoogte : 195 cm.