JOSHUA VIDES (né en 1989)
REALITY TO IDEA, 2018
Technique... Lot 50
Résultat :
Estimation :
JOSHUA VIDES (né en 1989)
REALITY TO IDEA, 2018
Technique mixte
Signé et numéroté 100/100
Mixed media; signed and numbered 100/100 on the overlap
50,5 x 45,5 cm - 19 7/8 x 17 7/8 in.