ALEXANDER MACKENZIE (1923-2002)
Sans titre
Huile sur panneau d'isorel, signée et datée 1961 au verso
Oil on isorel panel, signed and dated 1961 on the back
H 25,5 x L 21,5 cm - H 10 x W 8 1/2 in