Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921)
Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) Huile sur panneau Paysage avec ferme, signé. Olie op paneel Landschap met hoeve, gesigneerd. 33,5 x 41 cm
33,5 x 41 cm