Paul SORMANI (1817-1877). Petit bonheur du jour d’après Topino en bois de placage et riche marqueterie de décors floraux, de coupes à fruits et de natures mortes. Ornementations de bronzes dorés. Fond de tiroirs en acajou massif. Serrure signée P. Sormani. 10 Rue Charlot. Paris. Ht : 105 cm. Dimensions : 78 x 43 cm.
Paul SORMANI (1817-1877). Klein geluk van de dag na Topino in houtfineer en rijk inlegwerk van florale decoraties, fruitschalen en stillevens. Versiering van verguld brons. Massief mahonie ladebodems. Slot gesigneerd P. Sormani. Charlottestraat 10. Parijs. Hoogte: 105cm. Afmeting: 78 x 43 cm.