Lot n° 47

Résultat :
Estimation :

Petite tasse et sous-tasse en porcelaine de Tournai XVIIIème à décor polychrome de fleurs. Kleine kop en schotel in 18e-eeuws Doorniks porselein met polychrome decoratie van bloemen.