Tapisserie ancienne représentant une scène de... Lot 35
Résultat :
Estimation :
Tapisserie ancienne représentant une scène de colin-maillard dans un paysage de collines. La scène est richement animée : outre les joueurs on y distingue une musicienne au tambourin, un personnage antique à la lance courtisan une dame, des bergers et leurs troupeaux. Probablement Bruxelles, époque XVII/XVIIIème siècle. Usures, restaurations anciennes. Dimensions :309 x 276 cm
Oud wandtapijt met voorstelling van een blinde man in een heuvelachtig landschap. De scène is rijkelijk geanimeerd: naast de spelers is er een muzikant met een tamboerijn, een oud personage met een speer die een dame, herders en hun kudden het hof maakt. Waarschijnlijk Brussel, periode 17e/18e eeuw. Slijtage, oude restauraties. Afmetingen: 309 x 276 cm