Bouquet de fleurs "Trompe l'œil". Huile sur panneau.... Lot 17
Résultat :
Estimation :
Bouquet de fleurs "Trompe l'œil". Huile sur panneau. Ecole française du XVIIIe siècle. Dimensions: 47 x 37 cm.
Boeket bloemen "Trompe l'oeil". Olieverf op paneel. 18e eeuwse Franse school. Afmetingen: 47 x 37 cm.