Maison Leuchard Londres. Paire de petits chandeliers... Lot 3
Résultat :
Estimation :
Maison Leuchard Londres. Paire de petits chandeliers en bronze doré, fûts en porcelaine de qualité dans le goût de Sèvres à décors polychromes de scènes romantiques, fond bleu céleste et dorure. Marquage LEUCHARD 38 PICCADILLY Ht : 17 cm.
Leuchard House Londen. Paar kleine verguld bronzen kandelaars, kwaliteit porseleinen vaten in de stijl van Sèvres met polychrome versieringen van romantische taferelen, hemelsblauwe achtergrond en vergulding. Markering LEUCHARD 38 PICCADILLY Hoogte: 17 cm.