Lot n° 48

Jean Dubuffet (1901-1985)

Estimation :

Composition, 1967. Lithographie offset en couleurs. Tirage à 800 exemplaires pour illustrer l'ouvrage de Max Loreau «Cerceaux sorcellent». Ed. Galerie Beyeler. Kleurenlithografie. Editie van 800 exemplaren ter illustratie van het boek «Cerceaux sorcellent» van Max Loreau. Uitgever: Galerie Beyeler. 27 x 21 cm Encadrée