Composition, 1967.
Lithographie offset en couleurs.
Tirage à 800 exemplaires pour illustrer l'ouvrage de Max Loreau «Cerceaux sorcellent».
Ed. Galerie Beyeler.
Kleurenlithografie. Editie van 800 exemplaren ter illustratie van het boek «Cerceaux sorcellent» van Max Loreau.
Uitgever: Galerie Beyeler.
27 x 21 cm
Encadrée