Lot n° 9

Francis Smith (1881-1961)

Résultat :
Estimation :

Sans titre. Lithographie en noir. Signée dans la planche et numérotée 96/120. Tampon de signature rouge. Litho in zwart. Gesigneerd in de plaat en genummerd 96/120. Rood handtekeningstempel. 48 x 64.5 cm