Vase octogonal en porcelaine aux émaux polychrome de Canton , cartouches rectangulaires à décors de scènes de théâtre sur champs de fleurs stylisées, col décoré à motifs ruyi
Achthoekige vaas van kantonporselein met een decor van theaterscènes op een achtergrond van gestileerde bloemen. De kraag is gedecoreerd met ruyi motief
H= 65 cm