Lot n° 48

Maurice Schelck (1906-1987)

Résultat :
Estimation :

Maurice SCHELCK (1906-1987) Vue de Lys. Huile sur panneau, signée. Leiezicht. Olie op paneel, gesigneerd. 50 x 60 cm