Double table de salon
Laiton gravé incrusté d'une agate et piétement en acier laqué noir.
Signée et datée.
Dubbele salontafel
Gegraveerd messing ingelegd met een agaat en zwart gelakt stalen voet.
Getekend en gedateerd.
1987.
H.34 cm L.100 cm P.88 cm
H.39 cm L.126 cm P.93 cm