Lot n° 2

HUIB HOSTE (1881-1957)

Estimation :

Stapelmeubelen Paire de chaises Chêne. Sections des entretoises polychrome. Garnissage d'origine ocre sous le garnissage actuel. Paar stoelen Eik. Polychroom blokken. Originele okerkleurige bekleding onder de huidige rode bekleding. Circa 1927. H.79 cm L.48 cm P.41 cm Provenance/Herkomst: probablement Maison Billiet à Bruges, Belgique.