Lot n° 240

Walter Sauer (1889-1927)

Estimation :

Walter SAUER (1889-1927). La fumée d’opium. Technique mixte et multiple : procédé lithographique rehaussé. Collage ? Signature en bas à gauche. Cachet rouge de l’artiste au dos. Dimensions : 32 x 39 cm. Walter Sauer (1889-1927). Opium rook. Gemengde en meervoudige techniek: verbeterd lithografisch proces. Binding? Signatuur linksonder. Rode stempel van de kunstenaar op de achterkant. Afmetingen: 32 x 39 cm.