Lot n° 49

Alfred BOUCHER (1850 - 1934)

Résultat :
Estimation :

"Diane" Buste en étain. Signé "A. Boucher". 28 x 30 x 17 cm (usures) A tin torso of "Diane" by Alfred Boucher. Signed "A.Boucher". 11,02 x 11,81 x 6,69 inch (uses)