Lot n° 18

Estimation :

Poupée d'Allemagne XIXème siècle avec tête/buste en carton peint, yeux en verre. Corps en peau avec de légers accidents, robe ancienne. Présentée dans une poussette en osier. Nous y joignons un petit chien en peluche. 19e eeuwse Duitse pop met beschilderd kartonnen hoofd/buste, glazen ogen. Huidlichaam met lichte ongelukjes, oude jurk. Gepresenteerd in een rieten kinderwagen. We hebben een kleine opgezette hond.