Lot n° 245

Résultat :
Estimation :

BUREAU PLAT En bois noirci. Angleterre, style Louis XIV, 19e siècle. Zwart houten bureau. Engeland, Lodewijk XIV stijl, 19e eeuw. H.73,5 cm L.122 cm P.70 cm Provenance/Herkomst : Ancienne collection René Withofs.