BUREAU PLAT En bois noirci.
Angleterre, style... Lot 245
Résultat :
Estimation :
BUREAU PLAT En bois noirci.
Angleterre, style Louis XIV, 19e siècle.
Zwart houten bureau.
Engeland, Lodewijk XIV stijl, 19e eeuw.
H.73,5 cm L.122 cm P.70 cm
Provenance/Herkomst :
Ancienne collection René Withofs.