Lot n° 9

Estimation :

JARRE En grès émaillé Montée en lampe. Chine, 18e siècle. Oude geglazuurd steengoed jarre. Omgevormd tot verlichtingseleme China, 18e eeuw. H.33 cm, D.28 cm Provenance/Herkomst: Galerie K. Grusenmeyer, Bruxelles, 2002. On y joint le certificat d'authenticité de la galerie.