JARRE En grès émaillé
Montée en lampe.
Chine, 18e siècle.
Oude geglazuurd steengoed jarre.
Omgevormd tot verlichtingseleme
China, 18e eeuw.
H.33 cm, D.28 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie K. Grusenmeyer, Bruxelles, 2002.
On y joint le certificat d'authenticité de la galerie.