Lot n° 299

Jean LURCAT (1892-1966).

Estimation :

Jean LURCAT (1892-1966). Important vase soleil en terre vernissée et émailléé. Avec son support en fer. On signale un éclat dans l’émail blanc au rebord très aisément restaurable. Ht : 82 cm. Ht totale : 98 cm. Jean LURCAT (1892-1966). Belangrijke zonnevaas in geglazuurde en geëmailleerde klei. Met zijn ijzeren steun. Er is een chip in het witte emaille aan de zeer gemakkelijk te herstellen rand. Hoogte: 82cm. Totale hoogte: 98 cm.