Miroir à parcloses agrémenté de fleurs en verre rosé, début XIXème, probablement Murano. Bien que la tradition familiale nous rapporte que ce miroir serait de fabrication liégeoise (?). Collection privée d'une famille d'antiquaires de la région liégeoise à la retraite depuis plusieurs années. Quelques petits accidents et manques. Rapport photographique détaillé sur demande. Ht : 118 cm.
Spiegel met kralen versierd met roze glazen bloemen, begin 19e eeuw, waarschijnlijk Murano. Hoewel de familietraditie ons vertelt dat deze spiegel in Luik zou worden gemaakt (?). Privécollectie van een familie van antiquairs uit de regio Luik die al enkele jaren met pensioen zijn. Een paar kleine ongelukjes en gebreken. Gedetailleerd fotoverslag op aanvraag. Hoogte: 118cm.