Lot n° 7

Estimation :

Paire de vases en porcelaine de Bruxelles d’époque empire à décor bleu et or. Collection privée d'une famille d'antiquaires de la région liégeoise à la retraite depuis plusieurs années. Ht : 31 cm. Paar Brusselse porseleinen vazen uit de Empire-periode met blauwe en gouden decoratie. Privécollectie van een familie van antiquairs uit de regio Luik die al enkele jaren met pensioen zijn. Hoogte: 31cm.