Lot n° 33

Jan Frans de BOEVER (1872-1949)

Résultat :
Estimation :

Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Titré 'Fleuve d'Oubli'. Huile sur carton, signée. Getiteld 'Fleuve d'Oubli'. Olie op paneel, getekend. 21,5 x 34,5 cm 21,5 x 34,5 cm