Bracelet rigide en or jaune 18 ct avec parties... Lot 119
Résultat :
Estimation :
Bracelet rigide en or jaune 18 ct avec parties en platine serti de roses de diamant (pierre de couleur, pierre manque, pierres ébréchées, chaînette de sûreté en or jaune 18 ct, bosselé) - 18.8 g brut (6 x 5 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
Onbuigzame armband in 18 kt geelgoud met gedeelten in platina bezet met diamantroosjes (kleursteen, steen ontbreekt, stenen beschadigd, veiligheidsketting in 18 kt geelgoud, gedeukt) - 18.8 g bruto (6 x 5 cm)