Lot n° 11

Résultat :
Estimation :

Broche en platine sertie d'1 diamant central taille ancienne +/- 0.50 ct, 2 diamants taille ancienne 2x +/- 0.10 ct et 168 diamants mélange de tailles +/- 6.70 ct - 25.9 g Beschrijving in het Nederlands: Borstspeld in platina bezet met 1 centrale diamant oud slijpsel +/- 0.50 kt, 2 diamanten oud slijpsel 2x +/- 0.10 kt en 168 diamanten verschillende slijpsels +/- 6.70 kt - 25.9 g