2 boucles d'oreilles en or rose 14 ct avec parties... Lot 8
Résultat :
Estimation :
2 boucles d'oreilles en or rose 14 ct avec parties en platine serties de 2 diamants taille ancienne 2x +/- 0.70 ct, 2 diamants taille ancienne 2x +/- 0.10 ct et 2 roses de diamant (pierre ébréchée) - 6.8 g
Beschrijving in het Nederlands:
2 oorringen in 14 kt rosé goud met gedeelten in platina bezet met 2 diamanten oud slijpsel 2x +/- 0.70 kt, 2 diamanten oud slijpsel 2x +/- 0.10 kt en 2 diamantroosjes (steen beschadigd) - 6.8 g