Rare vase Art Déco en verre sablé de la région... Lot 386
Résultat :
Estimation :
Rare vase Art Déco en verre sablé de la région de Centre à décor de baigneuses. Attribué à Robert Hofman (1910-1981). Cette forme typique des quelques travaux que nous connaissons de lui figure dans l'ouvrage " Les artistes verriers de la région du Centre ". Ht : 34 cm. Un éclat au rebord.
NL: Zeldzame Art Deco gezandstraalde glazen vaas uit de regio Centrum gedecoreerd met badgasten. Toegeschreven aan Robert Hofman (1910-1981). Deze typische vorm van de weinige werken die we van hem kennen, komt voor in het werk "De glaskunstenaars van de regio Centre". Hoogte: 34cm. Een glans op de rand.