Lot n° 299

Anna DE WEERT (1867-1950)

Estimation :

Anna DE WEERT (1867-1950) La façade aux glycines. Huile sur toile signée et datée en 1912. Au dos : une étiquette dactylographiée reprenant le titre de l'oeuvre et l'auteur. Sur le châssis, une précision intéressante : "Prêt de madame De Weert à la section féminine, le 16 janvier 1920." Dimensions : 107 x 47 cm. NL: Anna DE WEERT (1867-1950) De gevel met blauwe regen. Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd in 1912. Op de achterkant: een getypt label met de titel van het werk en de auteur. Op het onderstel een interessante verduidelijking: "Uitleen van mevrouw De Weert aan de damesafdeling, 16 januari 1920." Afmetingen: 107 x 47 cm.