James PRADIER (1790-1852). Victor Paillard fondeur Garniture en bronze et plaques de marbre garnies de cerises en pietra dura. La base carrée est agrémentée de putti et de guirlandes de fleurs. La pendule est surmontée d’une sculpture représentant Sapho, signée J. Pradier 1848 avec le cachet du fondeur Paillard. Beau cadran en marqueterie de marbre. Ht : 67 et 51 cm.
NL: James PRADIER (1790-1852). Victor Paillard fondeur. Schouw garnituur. Bronzen en marmeren platen gegarneerd met pietra dura kersen. De vierkante voet is verfraaid met putti en bloemenslingers. De klok wordt bekroond door een sculptuur die Sapho voorstelt, gesigneerd J. Pradier 1848 met het stempel van de oprichter Paillard. Mooie wijzerplaat in marmeren marqueterie. Hoogte: 67 en 51 cm.