Petite table de salon de style Louis XV en bois... Lot 138
Résultat :
Estimation :
Petite table de salon de style Louis XV en bois de placage et ornementations de bronzes dorés. Tablette en laque de Chine. Ht : 72 cm. Dimensions : 39 x 56 cm. Fissure et manques sur la tablette. La serrure a été remplacée.
NL: Kleine salontafel in Lodewijk XV-stijl in fineerhout en vergulde bronzen versieringen. Chinese lak plank. Hoogte: 72cm. Afmetingen: 39 x 56 cm. Barst en gaten op de plank. Het slot is vervangen.