Pastel romantique vers signé et daté en 1856.... Lot 124
Résultat :
Estimation :
Pastel romantique vers signé et daté en 1856. La mère et son enfant triant les fruits après la cueillette. Dimensions : 62 x 78 cm hors cadre.
NL: Romantisch pastel vers gesigneerd en gedateerd in 1856. De moeder en haar kind sorteren de vruchten na het plukken. Afmetingen: 62 x 78 cm zonder lijst.