Émile PICAULT (1833-1922). L' archer. Bronze à patine brune. On signale un manque à l'extrémité du carquois. Ht : 64 cm.
NL: Émile PICAULT (1833-1922). De Boogschutter. Brons met bruine patina. Aan het einde van de pijlkoker wordt een gebrek gemeld. Hoogte: 64cm.