Suite de Palissy. France XIXème siècle. Plat ovale en majolique à décor de poissons, reptiles et crustacés. Dimensions : 51 x 33 cm.
NL: Palissy-suite. Frankrijk XIXe eeuw. Ovale majolica schaal versierd met vissen, reptielen en schaaldieren. Afmetingen: 51 x 33 cm.